Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:

 

 • przy odbiorze przesyłki,
 • przelewem (przedpłatą).

 

 1. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu (32) 270-49-74 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 2. Podczas dokonywania przedpłaty:

 

 • Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto:

 D.M.S. HAND-POL SP. z o.o.: ING Bank Śląski Oddział Gliwice,
nr rachunku: 57 1050 1298 1000 0090 3050 5888

 • Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
 • Po dokonaniu wpłaty należy faksem bądź mailem przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na numer faksu: (32) 270-49-74 bramydrzwi@gmail.com
 • Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania faksem potwierdzenia wpłaty na konto H D.M.S. HAND-POL SP. z o.o..

 

W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

 1. Przy zamówieniach o wartości powyżej 1000 zł koszt przesyłki pokrywa firma Hand-Pol.
 2. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Unii Europejskiej.
 3. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (32) 232-99-04.
 4. Firma Hand-Pol zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.