Hand-Pol jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym zaopatrzeniu budownictwa.

Na rynku działamy od 2004 roku. Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, firm handlowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Dostarczamy najwyższej jakości materiały budowlane i stolarkę zarówno na niewielkie, prywatne inwestycje budowlane, jak i większe komercyjne przedsięwzięcia.

 

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo oraz wykonawstwo w tematyce bram garażowych, ogrodzeń, drzwi oraz automatyki (do bram garażowych oraz bram wjazdowych posesyjnych), rolet okiennych i żaluzji.

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę:

 

  • drzwi (zarówno wewnętrznych do mieszkań, jak i wejściowych z klatek schodowych oraz zewnętrznych) znanych i cenionych producentów takich jak: Porta Drzwi, Pol-Skone, DRE, Delta, Gerda oraz wielu innych,
  • rolety okienne: Portos,
  • bram garażowych, przemysłowych: Wiśniowski, Krispol, Hormann
  • ogrodzeń posesyjnych: Wiśniowski oraz własna produkcja oraz
  • ogrodzeń betonowych: Małro, Joniec, Kost-Bet oraz stolarki aluminiowej i stalowej.

Z naszymi wykonaniami możecie Państwo zapoznać się w zakładce Realizacje.

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem strony lub osobiście w punkcie handlowym (na pomiary przyjeżdżamy do Państwa bez pobierania opłat po wcześniejszej wstępnej wycenie) starając się zaoszczędzić Państwa czas zamówienia realizujemy bez konieczności kolejnej wizyty Państwa w naszej firmie lecz za pomocą poczty elektronicznej.